KONST / Litografier / Färglitografi 12455014
nr 1245 5014
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, (Tillskriven). Ej signerad. Motivet: 35x55 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
300 kr
måndag 1 april 2019
kl 18:55:24